Предмет: Физика,
автор: potatoooo0
7.11 Коло складається з двох послідовно з’єднаних резисторів опорами 12 Ом і 4 Ом відповідно (див. рисунок). Міліамперметр показує силу струму в колі 8 мА. Якими будуть показання вольтметрів, які підключено між точками АВ, ВС і АС?
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
20
Ответ:
Объяснение:
Находим общее сопротивление цепи:
R₀ = R₁ + R₂ = 12 + 4 = 16 Ом
Тогда напряжение между точками А и С:
Uас = R₀·I = 16·8·10⁻³ = 0,128 В или 128 мВ
Между точками А и В:
Uaв = R₁·I = 12·8·10⁻³ = 96 мВ
Между точками В и С:
Uвс = R₂·I = 4·8·10⁻³ = 32 мВ
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: donets03
Предмет: Русский язык,
автор: valeevaalfina
Предмет: Русский язык,
автор: ar22421
Предмет: Обществознание,
автор: Yul4ensky
Предмет: Математика,
автор: Nastia3940