Предмет: Физика,
автор: roomarvsnew76
4. Швидкість тіла збільшилася від 10 м/с до 54 км/год. Як змінилася кінетична
енергія тіла?
Допоможіть будь ласка хто небудь.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
V₂ = 54 км/ч = 15 м/с
Была энергия:
E₁ = m·V₁²/2
Стала:
E₂ = m·V₂²/2
Находим отношение:
E₂/E₁ = (V₂/V₁)² = (15/10)² = 1,5² = 2,25
Энергия увеличилась в 2,25 раза
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sz82
Предмет: Русский язык,
автор: dacska
Предмет: Русский язык,
автор: светочка43277
Предмет: Математика,
автор: max19822508
Предмет: Математика,
автор: lolka572846