Предмет: Физика, автор: yapro6184

помогите с частотой #5 и 6 задание​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Відповідь:

Пояснення:

Перше не впевнена, тому вирішуватиму лише друге.

Збільшення можна знайти за формулою Г=f/d, f=dГ=0.24 м/3=0.8м

Оскільки це розсіювання лінза, то зображення утвориться по тій самій стороні, що і предмет.

Тоді запишемо формулу тонкої лінзи 1/F=1/d+1/f, F=1/(1/f+1/d)=1/(1/0.24м-1/0.08м)=-0.12м

Отже фокусна відстань лінзи- 0.12 м


yapro6184: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: mashaaass