Предмет: Физика,
автор: shark3110
Яку силу Слід прикласти Щоб утримувати корок у стані спокою корок масою 120 г отримують під водою
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 3,8 Н
Объяснение:
рк=240 кг/м^3
рв=1000 кг/м^3
m=0,12 кг
F-?
Вертикально діють 3 сили:
тяжіння (Fт=mg=0,12*10=1,2 Н)
Архімедова (Fa=pв*g*V=pв*g*m/pк=1000*10*0,12/240=5 Н)
і та, яку шукаємо (F=Fa-Fт=5-1,2=3,8H)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: guseynovamaryam
Предмет: Русский язык,
автор: Melikov2005
Предмет: Английский язык,
автор: Swagridrus
Предмет: Математика,
автор: alinamalina06