Предмет: Химия, автор: annaayuriivna

який об'єм повітря витратиться на спалювання 20 л алкану масою часткою гідрогену в якій становить 20%​

Ответы

Автор ответа: limonite2004
4

Ответ:

333.3 дм3

Объяснение:

w(H) = 2n+2 / (14n + 2) = 0.2;

2n + 2 = 2.8n + 0.4 ; n = 2 ;

n(C2H6) = V(C2H6) / Vm =20/22.4 = 0.89 (моль) ;

2C2H6 + 7O2 = 4CO2 + 6H2O, V(O2) / V(пов) = 0.21 ; n(O2) = 7/2n(C2H6) = 3.115 (моль) ;

V(пов) = n(O2) / (V(O2) /V(пов) ) * Vm = 333.3 (дм3)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Chad111