Предмет: Химия, автор: Kassandra78

На один гектар площі під картоплю потрібно внести 60кг Нітрогену. Визначте масу амоніачної селітри, яку потрібно внести на ділянку розміром 0.05 на. Візьміть до уваги, що масова частка домішок у селітрі становить 3% ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! НУЖНО ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! БУДУ БЛАГОДАРНА!!!

Ответы

Автор ответа: limonite2004
1

Ответ:

8.66 кг

Объяснение:

60 кг - 1 га

x кг - 0.05 га

x кг = 60 * 0.05 /1 = 3, m(N) = 3 кг

n(N) = m(N) /M(N) = 3/14 = 0.21 (кмоль)

n(NH4NO3) = n(N) /2 = 0.105 (кмоль)

m(NH4NO3) = n(NH4NO3) *M(NH4NO3) /w(р) = 0.105 * 80 /0.97 = 8.66 (кг)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: Zoo109
Предмет: Математика, автор: оленька117