Предмет: Физика,
автор: 4254231432522
ип'ятильник з ККД 80 % виготовлений з ніхромового дроту перерізом 0,84 мм і включений у мережу з напругою 220 В. За 20 хв з його допомогою було нагріто 4 л води від 10 °С до 90°C. Яка довжина дроту, з якого виготовлений кип'ятильник?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ: ≈ 26,7 м
Объяснение:
Дано:
η - 80%
S - 0,84 мм
t1 - 10°
t2 - 90°
U- 220В
L -?
Розрахуємо кількості теплоти, виділеної при зміні температури тіла з t1 на t2.
Q=c*m * (t₂-t1) = 4200*4 * (90° -10° ) = 1 344 000 Дж, де с- питома теплоємність води с = 4200 Дж/кг*град.
Знаходимо Опір проводу:
R = ρ * L / S = 1,1 * L / 0,84 = 1,3 * L Ом , де p - питомий опір ніхрому
р= 1,1 ом* мм2
При цьому потужність кип'ятильника:
N = U² / R = 220² / (1,3 * L) ≈ 37230 / L
Через η знайдемо L
η = Q / (N*t)
0,80 = 1 344 000*L / (37230*20*60)
0,80 = 0,03*L
L=0,80/0,03 ≈ 26,7 м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: yakupova15
Предмет: Английский язык,
автор: shiestakov2005
Предмет: Другие предметы,
автор: svg1979
Предмет: Математика,
автор: Joker1721
Предмет: Физика,
автор: dadaaddas