Предмет: Другие предметы, автор: aleksey022015

Основы электротехники Задача 4 Кто может помочь, решите пожалуйста

Приложения:

Ответы

Автор ответа: slganiev
0

Ответ:

це буде двигун  серії П-11  або П-12  потужністю 0,4кВт з паралельним збудженям.

Объяснение:

Маємо  характеристику роботи ел.двигуна постійного струму з паралельним збудженям і якщо ми побудуємо цей графік залежності струму від часу роботи, побачимо , що графіком є спадаюча пряма.Щоб підібрати потужність двигуна а потім вибрати з переліку двигунів серії П, нам треба знати максимальну виконану роботу  за весь цикл роботи двигуна і верстата.

А-це робота двигуна, А=U*I*t     в першій точці графіка  А=1056кДж, А2=1188кДж    А3=1320кДж     як бачимо, найбільшу потужність треба двигуну коли він витрачає 20А на протязі 300 с.  Це і буде розрахункова потужність двигуна.   1320кДж переведемо в Квт*час , для цього 1320*0,278*10в мінус3 степені   маємо 0,367кВт*год.  тоді вибираємо з довідника двигун 0,4кВт, який повністю відповідає нашим потребам.

Похожие вопросы