Предмет: Химия,
автор: timosukdiana98
Обчисліть об’єм кисню (н. у.), який необхідно використати для спалювання 250 м3 метану.
MailaMiller:
Соотношение молей 1:2, соответственно на 250 м3 потребуется 500 м3 кислорода.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 500м3
Объяснение:
Дано: V(СН4) = 250 м3 =250000 л; (1м3=1000л)
V(О2)-?
Запишемо рівняння реакції горіння метану.
250000 л х л
СН4 + 2О2 → СО2 + 2Н2О
1 об'єм 2 об'єми
Для складання пропорцій скористаємося законом Гей - Люссака законом об'ємних відношень газів:
250000 л / 1 = х л / 2,
х = 250000 л *2/1=500000 л.
500000л= 500м3
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ДанилААААА
Предмет: Русский язык,
автор: BatmanUU
Предмет: Українська мова,
автор: Galyamatushenko
Предмет: Математика,
автор: kristi181
Предмет: Математика,
автор: amazing2