Предмет: Химия,
автор: ffeda3514
15. (00-8-41) Определите плотность
по водороду газообразного фторида серы
в высшей степени окисления серы.
Ответы
Автор ответа:
4
Відповідь:
73
Пояснення:
Найвищий ступінь окиснення сірки- +6, а фтору- -1, тому формула фториду сірки F6S. Тоді молярна маса цієї сполуки 32+6*19=146 г/моль.
Примітка: атомна маса сульфуру- 32, а фтору- 19.
Тоді молярна маса водню- 1*2=2 г/моль (водень це Н2, а атомна маса гідрогену 1)
Тоді густина фториду сірки за воднем 146/2=73
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ника020402
Предмет: Английский язык,
автор: nastiya1103
Предмет: Русский язык,
автор: resnyolga1
Предмет: Алгебра,
автор: Kristina162000