Предмет: Физика,
автор: хорошист12345678911
Определите вес полого алюминиевого куба, если толщина стенок 1 см, а объём полости равен 27 см3. Плотность алюминия 2700 кг/м3, g=10 Н/кг.
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
2.646 Н
Пояснення:
Об'єм порожнини можна знайти за формулоюV= a^3 де a-довжина ребра порожнини порожнини, тому можемо знайти довжину ребра порожнини а=(V)^1/3= см=3 cм
Тоді довжина зовнішньої грані 3 см+2*1 см=5 см, а об'єм обчислюємо за попередньою формулою V1=125 см^3
Тоді об'єм матеріалу, з якого виготовлений куб знаходимо відніманням об'єму порожнини куба від повного об'єму куба. Тоді V2= V1-V=125 см^3-27 см^3=98 см^3.
Масу куба знаходимо за формулою m=ρV2=2.7 г/см^3*98см^3=264.6 г=0.2646 кг
Вагу тіла знаходимо за формулою P=mg=2.646 Н
хорошист12345678911:
уффф
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: prettydora
Предмет: Другие предметы,
автор: elenafetisheva
Предмет: Русский язык,
автор: magomadova1993
Предмет: Физика,
автор: javoxirbek
Предмет: Геометрия,
автор: hjfj4633