Предмет: Физика, автор: Survindleee

Тіло масою 4 кг кинуто з поверхні Землі зі швидкістю 8 м/с під кутом 60 градусів до горизонту. Чому дорівнює модуль зміни імпульсу тіла (в СІ) за час польоту, якщо опором повітря знехтувати?

Ответы

Автор ответа: DedStar
3

Ответ:

Объяснение:

1)

Время полета:

t = 2·V₀·sin α / g = 2·8·(√3/2) / 10 ≈  2·8·0,866 / 10 ≈ 1,4 с

2)

По закону сохранения импульса изменение импульса тела:

Δp = F·t = m·g·t = 4·10·1,4 = 56 Н·с

Похожие вопросы