Предмет: Химия, автор: nastya637722

Магній оксид масою 8 г розчинили у хлоридній кислоті. Обчисліть кількість речовини води, що при цьому виділиться. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы

Автор ответа: RASSPUTIN
0

MgO + 2HCl → MgCl2 + 1H2O

M (MgO) = 24 + 16 = 40 г/моль

Складемо пропорцію:

8 / 40 = X / 1

X = 0,2 моль — води.

Похожие вопросы