Предмет: Физика, автор: vakariuk050

Амплітуда змінного струму 10 мА, частота 10 кГц. Визначити значення струму через 25мкс від його нульового значення.

Ответы

Автор ответа: DedStar
1

Ответ:

Объяснение:

t₁ = 25 мкс = 25·10⁻⁶ с

i(t) = I·sin (ω·t) = I·sin(2·π·f·t)

i(t) = 0,010·sin(2·π·10000·t)

i(t₁) = 0,010·sin(20000·π·25·10⁻⁶) = 0,010·sin (π/2) = 0,010 А

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ulyanauglyanic
Предмет: Русский язык, автор: starikovajulij