Предмет: Математика,
автор: a1l1i1n1a1
Помогите решить задачи!!
1)Купили 3 кг печива і 2 кг цукерок і заплатили за покупку 95 грн.Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 10 грн.
2)Відастань між пунктами А і В дорівнює 435 км Одночасно назустріч один одному із двох пуктів виїхали два автомобілі і зустрілися через 3 год. Знайдіть швидкіть кожного автомобіля, якщо швидкіть одного з них на 5км/год менша від швикості другого!!
Подлуйста помогите срочно надо!!
Ответы
Автор ответа:
0
печиво - х
цук - х+10
3х+2*(х+10)=95
3х+2х+20=95
5х=95-20
5х=75
х=75:5
х=15 грн - ціна 1 кг печива
15+10=25 грн - ціна 1 кг цукерок
цук - х+10
3х+2*(х+10)=95
3х+2х+20=95
5х=95-20
5х=75
х=75:5
х=15 грн - ціна 1 кг печива
15+10=25 грн - ціна 1 кг цукерок
Автор ответа:
0
не могу
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ltpac
Предмет: Українська мова,
автор: polina5370
Предмет: География,
автор: Rocbshdwjt
Предмет: Математика,
автор: ustyan