Предмет: Физика, автор: zapzap20166102pazpaz

Визначити максимальну магнітну індукцію поля на відстані 10 см від осі провідника, яким проходить струм 600 А.

Ответы

Автор ответа: gashitskiybodya
15

Ответ:

B = 0,0012Тл = 1,2*10⁻³Тл

Объяснение:

Щоб визначити магнітну індукцію скористаємося цією формулою;

B = μ₀I / 2πr;

μ₀ - магнітна стала: = 1,256*10⁻⁶Н/А²

B = 1,256*10⁻⁶Н/А² * 600А / 2*3,14*0,1м = 0,0012Тл = 1,2*10⁻³Тл;

Похожие вопросы