Предмет: Физика,
автор: venrose
ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! Знайдіть величину точкового заряду, якщо напруженість електричного поля, яке він створює на відстані 30см, дорівнює 600Н/Кл
Ответы
Автор ответа:
1
Дано
r=30см=0,3 м
E=600 Н/Кл
q-?
Решение
Е=κ*q/r^2
q=E*r^2/k
q=600*(0,3)^2/9*10^9=6*10^-9 Кл=6 нКл
Ответ :q=6 нКл
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: aelita0705
Предмет: Русский язык,
автор: yarila2002
Предмет: Русский язык,
автор: tov1310
Предмет: История,
автор: Владлена2281