Предмет: Химия,
автор: anastasiamancenko0
Який обєм водню (н.у.) можна одержати під час взаємодії 7,8г калію, що містить 25% домішок з водою?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
2К + 2Н2О = 2КОН + Н2
nK = m|M = 7,8\39 = 0,2моль
Согласно уравнения nH2 = nK\2 = 0,2\2 = 0,1моль
VH2 = n*Vm = 0,1*22,4 = 2,24л
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: allaalena12345
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tanchik1701
Предмет: Русский язык,
автор: 1988mark
Предмет: Математика,
автор: Аноним