Предмет: Физика, автор: DLsed

Генератор має внутрішній опір 0,6 Ом. Під час замикання на зовнішній опір 6 Ом напруга на затискачах дорівнює 120 В. Визначити силу струму в колі і ЕРС генератора.

Ответы

Автор ответа: DedStar
4

Ответ:

Объяснение:

1)

Сила тока:

I = U / R = 120 / 6 = 20 А

2)

Из формулы:

I = ЭДС / (R+r)

ЭДС = I·(R+r) = 20·(6+0,6) ≈ 130 B

Похожие вопросы