Предмет: Физика,
автор: Roman1604
обчисліть заряд на обкладках конденсатора що перебував під напругою 10В якщо внаслідок його розряджання виділилась енергія 0,05Дж срочно
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
0.01 Кл
Объяснение:
U=10 B W=0.05 Дж q=?
===
W=q*U/2
q=2*W/U=2*0.05/10=0.01 Кл
================================
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lyubab
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ansara2013
Предмет: Английский язык,
автор: LizaKK
Предмет: Математика,
автор: mihailmischasaf