Предмет: Химия,
автор: 60o0o09
К раствору, содержащему калий ортофосфат массой 42,4 г, добавили аргентум нитрат массой 110 г. Вычислите массу образовавшегося
осадка.
Помогите пожалуйста, через 2 дня экзамен
Ответы
Автор ответа:
1
Шукаємо масу продуктів реакції за масами речовин, що в недостатку (адже вони реагують повністю, на відміну від тих, що взято у надлишку).
Щоб дізнатися, що в надлишку, а що ні, треба знайти кількості речовин:
ν(К3РО4) = m(K3PO4)/M(K3PO4) = 42.4/212= 0.2 моль
ν(AgNO3) = m(AgNO3)/M(AgNO3) = 110/170 =
0.64
Отже, кількість речовини калій ортофосфату менша за кількість р-ни нітрату срібла, а значить - беремо його.
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Love1210
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: gendos121
Предмет: Русский язык,
автор: санилов11
Предмет: Математика,
автор: Valeria134567
Предмет: Математика,
автор: школьные4