Предмет: Физика,
автор: fizik332
опір мідного дроту при температурі t1=20°c становить r1=90 om визначте його опір при температурі 60°
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
R(60)=r1*(1+alpha*∆T)= 90*(1+0.007*40)= 115.2 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nastyabes97
Предмет: Русский язык,
автор: stasv70
Предмет: Русский язык,
автор: dianashulginaaa
Предмет: Математика,
автор: Animeloveyou1
Предмет: Математика,
автор: Kamilazh06
104,4 Ом
117,8 Ом
Треба рішення.Допоможіть будь ласка.