Предмет: Химия,
автор: EboboNemnogo
До розчину сульфатної ксилоти масою 9,8 г додали металічний натрій. Знайдіть об'єм газу який виділився в наслідок реакції.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 2.24 л
Обьяснение:
9.8 г v-?
H2SO4+Na=NaSO4+H2↑
n(H2SO4)= 9.8/98=0.1 моль
n(H2)= 0.1 моль
V(H2)= 0.1 × 22,4= 2,24 л
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: anufrievaalinka
Предмет: Английский язык,
автор: Nastyakolla
Предмет: Русский язык,
автор: vladaDronova
Предмет: Математика,
автор: uliacernysova30
Предмет: Литература,
автор: ArseniyNo