Предмет: Физика, автор: andreypavlenko764

До динамометра підвісили тіло вагою 4 Н і об’ємом 200 см3. Якими будуть покази, динамометра, якщо тіло повністю занурити у воду? ρводи=1000 кг/м3

Ответы

Автор ответа: Sofiiren
11

Ответ: 2Н

Объяснение:

Дано:

Р- 4Н

ρ=1000 кг/м3

V = 200*10⁻⁶ м³

g = 10 Н/кг

F-?

Запишем уравнение:

F = P - Fa,  где выталкивающая сила Fа =  ρVg

F = P - ρVg = 4Н - 1000кг/м3 *200*10⁻⁶м3 * 10 Н/кг = 4Н - 2Н = 2 Н                    

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: WycTpuJla228