Предмет: Физика, автор: redkovpavel21

На поверхню рідини з повітря під кутом 25° падає світловий промінь і заломлюється під кутом 20°. Визначити швидкість поширення світла у даній рідині.

Ответы

Автор ответа: Dedagenn
0

Ответ:

n2=sin25/sin20=1.236, v=c/n=3e8/1.236=2.427e8 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: nstrela
Предмет: Русский язык, автор: romanovaklass
Предмет: Математика, автор: opekunovtimofey