Предмет: Физика, автор: alzalz3609

Обчисліть потуєність електричного струму як що опір провідника 5 Ом і напруга на даніц ділянці кола 20 вольт?​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Дано

R=5 Ом

U=20 B

P-?

Решение

Р=U*I

I=U/R

P=U²/R

P=(20)²/5=80 Вт

Ответ :Р=80 Вт

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: dilyara416