Предмет: Химия,
автор: yluanna2004
СРОЧНО
Обчисліть масу карбон (IV) оксиду, яку можна добути у результаті взаємодії кальцій карбонату масою 7 г з хлоридною кислотою, якщо вихід продукту складає 95%.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
дано
m(CaCO3) = 7 g
η(CO2) = 95%
-------------------
m пр.(CO2) - ?
CaCO3 + 2HCL-->CaCL2+H2O+CO2
M(CaCO3) = 100 g
n(CaCO3) = m/M = 7 / 100 = 0.07 moL
n(CaCO3)= n(CO2) = 0.07 mol
M(CO2) = 44 g/mol
m теор(CO2) = n*M = 0.07 *44 = 3.08 g
m пр.(CO2) = 3.08 * 95% / 100% = 2.926 g
Объяснение:
Автор ответа:
1
7гр----------------------------хгр=3,08гр
CaCO3+2HCl=CaCl2+CO2+H2O
100гр-------------------------44гр
хгр=(7×44)÷100=3,08гр
3,08----100%
х----------95%
х=(3,08×95)÷100=2,926гр
Ответ:2,926гр
lamiya99:
Помогите мне с химией пожалуйста..У меня вопросах есть❤️
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: EdYaRd654198
Предмет: Русский язык,
автор: butenko2001
Предмет: Українська мова,
автор: irinavorobiova
Предмет: Математика,
автор: Сент20161
Предмет: Алгебра,
автор: сэнсофхюмо