Предмет: Физика,
автор: vicksolovea
Опір резисторів R1=10Ом, R2=25Ом, R3=5Ом. Потужність, яка виділяється
на першому резисторів Р1=40Вт. Визначити струм у колі і напругу на затискачах
кола.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: P=UI
U=IR
I=(P/R)1/2
I=(40 Вт/100 Ом) 1/2=0,2 A
U1=0,2 A*100 Ом= 20 В
U2=0,2 А* 25 Ом= 5 В
U3=0,2 А* 50 Ом= 10 В
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: fayervily
Предмет: Русский язык,
автор: nastyakameneva
Предмет: Русский язык,
автор: kozlovkina
Предмет: Физика,
автор: Adgard
Предмет: Математика,
автор: Никаретин