Предмет: Химия, автор: dropledn

При нагріванні 68 г натрій нітрату утворилося 4,48 л кисню (н.у.). Обчисліть відносний вихід подукту реакції.

Ответы

Автор ответа: planpeace
0

Ответ:

Объяснение:

1)       68 г                                    х л

     2NaNO3  =   2NaNO2    +   O2

      2*85 г/моль                       22,4 л/моль

V(O2) = 68*22,4/(2*85) = 8,96 л

wвых = Vпракт/Vтеор = 4,48/8,96 = 50%

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: elizaveta051
Предмет: Математика, автор: inessa30