Предмет: Химия,
автор: Vladislav1338
СРОЧНО!!!)) Виберіть твердження щодо сполуки Сульфору з Оксисену, яка містить 50,00% Оксигену за масою:
а) кількість атомів Сульфуру та Оксигену в молекулі сполуки однакова;
б) відносна молекулярна маса сполуки 80г;
в) кількість атомів Сульфуру в молекулі сполуки вдвічі більша, ніж Оксигену;
г) молярна маса речовини дорівнює 64г/моль.
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Г
Пояснення:
M (S)= 32
M (O)=16
Формула SO2. M (SO2) = 32 + 16×2= 64
Vladislav1338:
Дякую велике!))
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ilham1705
Предмет: Русский язык,
автор: emil246727
Предмет: Русский язык,
автор: 9гщг8
Предмет: Геометрия,
автор: Ketrine23
Предмет: Математика,
автор: ulianahollister