Предмет: Физика, автор: joraaaaa

Під час рівномірної зміни магнітного потоку, що пронизує контур провідника, на 0,6Вб ЕРС індукції у контурі становила 1,2В. Визначити проміжок часу, за який відбувалася зміна магнітного потоку.

Ответы

Автор ответа: Ruuі
7

Дано

Ф=0,6 Вб

E=1,2 B

t-?

Решение

Е=Ф/t

t=Ф/Е

t=0,6/1,2=0,5 c

Ответ :t=0,5 c

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: hhb36yf