Предмет: Химия, автор: Makcim33233

Яка маса сульфуру міститься в 196 г H2SO4?

Ответы

Автор ответа: olhim
1

Ответ:

64 г

Объяснение:

Рахуємо кількість речовини сульфатної кислоти

n(H₂SO₄) = m(H₂SO₄) / M(H₂SO₄) = 196 / 98 = 2 моль

Кількість речовини Сульфуру така ж

Рахуємо масу Сульфуру

m(S) = n(S) * M(S) = 2 * 32 = 64 г

Автор ответа: Trgnbv
0

196-------------x=64гр

H2SO4

98---------------32

Похожие вопросы