Предмет: Физика,
автор: brucebatman01
ЕРС електромагнітної індукції, яка виникає в контурі під час зміни магнітного потоку на 2 Вб, дорівнює 4 В. За який час відбулася зміна магнітного потоку? A. 0,5 с Б. 2 с В. 8 с Г. 32 с.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
ΔФ = 2 Вб
ЭДС = 4 В
__________
Δt - ?
Из формулы:
ЭДС = ΔФ / Δt
Δt = ΔФ / ЭДС
Δt = 2 / 4 = 0,5 с
Правильный ответ:
А. 0,5 c
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: dasha12259
Предмет: Русский язык,
автор: Himmare
Предмет: Русский язык,
автор: grigorevamarin
Предмет: Математика,
автор: хаким15
Предмет: История,
автор: Аноним