Предмет: Химия,
автор: ssshhhwwwwww
Розчин сульфатної кислоти було нейтралізовано натрій гідроксидом. Укажіть масу солі, яка утвориться в результаті реакції, якщо було використано 42 моль NaOH?
Ответы
Автор ответа:
3
Дано.
n (NaOH)= 42моль
Найти.
m (Na2SO4)- ?
Решение.
H2SO4+ 2NaOH= Na2SO4+ 2H2O
n (NaOH)= n/2 (Na2SO4)= 42моль÷ 2= 21моль
m= n× M
m (Na2SO4)= 21моль× 142 г/моль= 2982г.
Ответ. 2982г.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: centmark
Предмет: Английский язык,
автор: Ксюня73
Предмет: Английский язык,
автор: dub226
Предмет: Литература,
автор: Настя111111111111211
Предмет: Химия,
автор: Ychenik2525