Предмет: Химия, автор: Аноним

Визначте об'єм вуглекислого газу, який виділився, якщо у хімічну реакцію з достатньою кількістю Калій карбонату вступило 245 г сульфатної кислоти

Ответы

Автор ответа: ll15072003
1

Дано.

m (H2SO4)= 245г.

Найти.

V (CO2)- ?

Решение.

K2CO3+ H2SO4= K2SO4+ H2O+ CO2

n= m/ M

n (H2SO4)= 245г.÷ 98 г/моль= 2,5моль

n (H2SO4)= n (CO2)= 2,5моль

V= n× Vm

V (CO2)= 2,5моль× 22,4 л/моль= 56л.

Ответ. 56л.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Alika84455