Предмет: Физика, автор: Аноним

Камінь об'ємом 400 дм3 повністю занурений у воду. Густина води 1000 кг/м3. Яка виштовхувальна сила діє на камінь? Срочно​

Ответы

Автор ответа: Ruuі
1

Дано

V=0,4 м3

p=1000 кг/м³

F-?

Решение

F=p*g*V

F=1000*10*0,4=4000 H=4 кН

Ответ :F=4000 Н или 4 кН

Похожие вопросы