Предмет: Физика, автор: rabit8792

Величина магнітного потоку що пронизує контур площею 4см² становить 0.12 мілівебери визначити кут між вектором магнітної індукції і перепендикуляром до площини контуру якщо відомо що В=0.6 Тл

Ответы

Автор ответа: VladDyad
2

Відповідь:

Пояснення:

Формула магнітного потоку

Ф=BScosx, де х - кут між вектором магнітної індукції і перепендикуляром до площини

Тому cosx=Ф/BS=0.00012/(0.0004*0.6)=0.5

То х=60 градусів

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: missdashyta200
Предмет: Русский язык, автор: sokolovalera666
Предмет: География, автор: vitaputsan