Предмет: Физика, автор: Aduvanchik5

Допоможііііть дуже требаааа!!!!!4. Два заряди 20 мкКл і 0,5 нКл, діють один на одного з силою 10 мН. Визначити
відстань між зарядами.

Ответы

Автор ответа: Ruuі
1

Дано

q1=20*10^-6 Кл

q2=0,5*10^-9 Кл

F=10*10^-3 H

r-?

Решение

F=k*q1*q2/(E*r²)

r²=k*q1*q2/(E*F)

r²=9*10^9*20*10^-6*0,5*10^-9/(1*10*10^-3)=0,009

r≈0,1 м

Ответ :r=0,1 м

Автор ответа: DedStar
4

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q₁ = 20 мкКл = 20·10⁻⁶ Кл

q₂ = 0,5 нКл = 0,5·10⁻⁹ Кл

F = 10 мН = 10·10⁻³ H

_____________________

r - ?

Из закона Кулона

F = k·q₁·q₂ / r²

r = √ (k·q₁·q₂ / F)

r = √ (9·10⁹·20·10⁻⁶·0,5·10⁻⁹ / (10·10⁻³) ≈ 0,095 м    или  95 мм

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: symin1979