Предмет: Физика, автор: simaksergij

Помогите пжлст : Розрахуйте з якою повітря тисне на поверхню стола , довжина стола 1,2м, ширина 60см (вважати атмосферний тиск 100000Па)​

Ответы

Автор ответа: Escuela80
2

Відповідь:

F = 72 кН

Пояснення:

p=F/S

F=pS

S=a*b

S=1,2 м * 0,6 м =0.72 м^2

F=100000 Па * 0.72 м^2 = 72 000  H = 72 кН

Похожие вопросы