Предмет: Физика,
автор: Skeyter13
Визначити ККД двигуна автівки, яка маючи потужність 100 кВт, спалює 50 кг бензину за 3 години роботи.
Ответы
Автор ответа:
11
Ответ:
Объяснение:
1)
Сжигаем бензин:
Q = q·m = 46,2·10⁶·50 ≈ 2,3·10⁹ Дж
Здесь q - теплота сгорания бензина.
2)
Работа двигателя:
A = P·t = 100 000·3·3600 = 1,1·10⁹ Дж
3)
КПД = A·100/Q = 1,1·100%/2,3 ≈ 47%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sfurmanets
Предмет: Английский язык,
автор: Angelok12345
Предмет: Английский язык,
автор: danilkasun
Предмет: Алгебра,
автор: perfilevaarina
Предмет: Химия,
автор: Винсент413