Предмет: Химия, автор: sasdfddsd

Даю 40 балов.Пожалуйста.Заранее спасибо)
Визначте масу води, необхідну для приготування розчину з масовою
часткою купрум(ІІ) сульфату 4 % із мідного купоросу масою 35 г.

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Маса розчиненої речовини CuSO⁴= 0,04×35гр.= 1,4 гр.

Маса води в розчині= 35 гр.-1,4 гр.= 33, 6 г.

Відповідь: m (H2O)= 33, 6 г, m (р.р.)=1,4 г.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: chernegapokrovs