Предмет: Химия,
автор: herasimenkodmitriy
визначте молекулярну формулу речовини , що містить Карбон( масова частка 83,72 % ) і Гідроген (16,28 %) , якщо молекулярна маса цієї речовини дорівнює 86
Ответы
Автор ответа:
15
Ответ:
C6H14
Объяснение:
C = 0,8372*86 = 72
72/12 = 6
H = 0,1628*86 = 14
14/1 = 14
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: maslovo2010
Предмет: Русский язык,
автор: tatyankatitova
Предмет: Русский язык,
автор: adil01102006
Предмет: История,
автор: marypopp17
Предмет: Алгебра,
автор: delyalis