Предмет: Физика,
автор: Аноним
чому дорівнює момент сили, якщо сила дорівнює 5Н, а плече дії силы 2 см
Ответы
Автор ответа:
1
Дано
F=5 H
d=2 см=0,02 м
М-?
Решение
М=F*d
M=5*0,02=0,1 H*м
Ответ :M=0,1 Н*м
Ruuі:
умножение :)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lera040401
Предмет: Русский язык,
автор: ntihoa
Предмет: Русский язык,
автор: ваня5е
Предмет: Математика,
автор: кенши1
Предмет: Биология,
автор: vostrikovandrey