Предмет: Химия, автор: proffesornaukschool

Даю 60 балллов,помогите!
Визначте масу води, необхідну для приготування розчину з масовою
часткою купрум(ІІ) сульфату 4 % із мідного купоросу масою 35 г.

Ответы

Автор ответа: planpeace
0

Ответ:

Объяснение:

Масса растворенного в-ва CuSO4 = 0,04*35 = 1,4 г

Масса воды в р-ре = 35 - 1,4 = 33,6 г

Автор ответа: Аноним
1

Маса розчиненої речовини CuSO⁴= 0,04×35гр.= 1,4 гр.

Маса води в розчині= 35 гр.-1,4 гр.= 33, 6 г.

Відповідь: m (H2O)= 33, 6 г, m (р.р.)=1,4 г.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним