Предмет: Физика,
автор: frozenplayz3d
Електрокип'ятильник за 10 хв нагріває 2 кг води від 18° C до кипіння. Яку силу струму споживає
нагрівник кип'ятильника якщо напруга в мережі 220 В (ККД кип ятильника вважати рівним 100%)?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
t=10 хв = 600c
m= 2 кг
T1 = 18° C
T2 = 100° C
U= 220 В
с=4200 кг / (Дж*К)
I= ?
Q=c*m*(T2-T1) теплота для нагрева воды
A=U*I*t работа тока
c*m*(T2-T1) = U*I*t
отсюда ток
I= c*m*(T2-T1) / U*t = 4200 * 2 * (100-18) / (220*600) == 5,2 А
frozenplayz3d:
Спасибо, бро!!!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: alinacacha15
Предмет: Українська література,
автор: lockbee
Предмет: Русский язык,
автор: енотик200205
Предмет: Химия,
автор: sasaraboon635
Предмет: История,
автор: Misterfox384