Предмет: Химия,
автор: dsfndkfsdg
Це дуже терміново!!!!!!! ДУЖЕ ДУЖЕ!!!!!!!! Обчисліть масу магнетиту, що сімтить 10% домішок, який необхідний для добування заліза масою 3 тонни.
Ответы
Автор ответа:
12
Ответ:
4,8 тонн
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини заліза:
n(Fe)=3000/56=53,57(моль)
Запишемо хімічне рівняння добування заліза із магнетиту:
Fe3O4+4H2=3Fe+4H2O
Оскільки n(Fe):n(Fe3O4)=3:1, тож n(Fe)=53,57/3= 17,86 моль
m=n×M; М(Fe3O4)=232 г/моль
m(Fe3O4)= 17,86×232=4143,52(кг)~4,14(т)
Оскільки масова частка домішок 10%, то: ω(Fe3O4)=1-0,1=0,9
m(магнетиту)=4,14/0.9=4,8 тонн
Відповідь:4,8 тонн
dsfndkfsdg:
А де хімічне рівняння добування заліза із магнетиту? :3
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: tolganai2000
Предмет: Другие предметы,
автор: murathuzinar
Предмет: Русский язык,
автор: Ирисия
Предмет: Математика,
автор: Ilya677
Предмет: История,
автор: LittlePandy