Предмет: Физика,
автор: 04092006olgakravchen
СРОЧНО Скільки літрів бензину витратив автомобіль потужністю 10 кВт на шляху у 270 км, який він пройшов зі швидкістю 90 км/год ? ККД двигуна становить 35%
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
A=P*t; P=A/t; ККД=A/Q;
Q=q*m=q*p*V=46 000 000*800*0.038=1 398 400 000 Дж
36 км/год=10 м/с
А=Q*ККД=1 398 400 000*0.38=531 392 000 Дж
t=l/v=100 000 (м) /10 (м/с) =10 000 c P=531 392 000 / 10 000=53 139 ватт
04092006olgakravchen:
а можешь пожалуйста написать Дано і Розв'язання
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: 44545455
Предмет: Математика,
автор: mrletushchvski
Предмет: Биология,
автор: Dmutrui