Предмет: Химия,
автор: nastyaolejnik200
СРОЧНО Визначити масові частки Хлору та Оксигену в оксиді CL205
Ответы
Автор ответа:
1
M Cl₂O₅ = 2·35,5 + 5·16 = 151 г/моль
ω(O), ω(Cl) - ?
Решение :
ω(O) = M(O) · n / M Cl₂O₅ · 100% = 16 · 5 / 151 · 100% = 52,98%≈53%
ω(Cl) = M(Cl) · n / M Cl₂O₅ · 100% = 35,5 · 2 / 151 · 100% = 47,02%≈47%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kristilinna
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Анесс
Предмет: Математика,
автор: илья540