Предмет: Физика,
автор: maksim4ik965gir
Лампочка має потужність 60 Вт і працює за напруги 120 В. Чому дорівнює сила струму яка проходить через лампочку
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
i = 0,5 А
Объяснение:
Дано:
P = 60 Вт
U = 120 В
___________
i - ?
Рішення:
P = U * i
i =
Підставляємо:
i =
i =
i = 0,5 А
Перевіряємо:
P = U * i
P = 120 В * 0,5 А
P = 60 Вт
Все вірно.
Приложения:

maksim4ik965gir:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 690653
Предмет: Русский язык,
автор: antonperstenyov
Предмет: Русский язык,
автор: NELLYASX
Предмет: География,
автор: Даник202
Предмет: Математика,
автор: Kaisaraimira