Предмет: Химия, автор: sheridancrein2000

Знайди об'єм 2 моль СН4

Ответы

Автор ответа: kononovfelix
1

V(CH4) = n(CH4) * Vm = 2 моль * 22,4 л/моль = 44,8 л

*Нагадаю, що молярний об'єм(Vm) за нормальних умов є величина стала і дорівнює 22,4 л/моль*

Автор ответа: Trgnbv
1

2моль----х=44,8л

CH4

1моль-----22,4л

Похожие вопросы